درباره ما

معرفی

سیب اپ یک اپ استور ویژه برای کاربران ایرانی است که از بهار ۹۳ خدمت رسانی خود را آغاز کرده و هم اکنون دارای بیش از ۱۰ هزار اپلیکیشن و بیش از ۲۵۰ هزار کاربر است.

کاربران بدون داشتن اپل آیدی یا گیفت کارت و محدودیت هایی که اپل برای کاربران ایرانی ایجاد می‌کند، می‌توانند به راحتی تمام برنامه های مورد نیاز خود را از سیب اپ دانلود کنند. برای دریافت برنامه های رایگان اپ استور نیاز به ثبت نام نیست ولی برای دانلود برنامه های پولی نیاز به ثبت نام و پرداخت اشتراک ماهیانه میباشد.

همچنین سیب اپ یک اپ استور به زبان فارسی است و تیم پشتیبانی بصورت ۲۴ ساعته از طریق تماس تلفنی، ایمیل، ارسال تیکت و تلگرام در خدمت شماست .

در ضمن می‌توانید در بخش برنامه های درخواستی سیب اپ، برنامه های مورد علاقه خود را به سیب اپ اضافه کنید تا دیگران هم از آن بهره مند شوند .

و در نهایت می‌توانید از سرعت دانلود بالای سرورهای داخل ایران سیب اپ لذت ببرید .

سیب اپ با فراهم آوردن بستری مناسب برای توسعه دهندگان، گام بزرگی در جهت توسعه برنامه نویسی اپلیکیشن‌های ای او اس در ایران برداشته و فرصت شغلی مناسبی برای رشد در دنیای برنامه نویسی و کسب درآمد برای توسعه دهندگان فراهم آورده است. پنل توسعه دهندگان سیب اپ هم به زودی با شرایط ویژه در اختیار توسعه دهندگان ایرانی اپل قرار خواهد گرفت .


logo-samandehi