تاپکس | TOPEX

تاپکس | TOPEX

محمد خدایی
20.55 MB
دانلود
تعداد دانلود 2019 بار

توضیح

تاپکس اپلیکیشن درخواست تاکسی‌های رسمی شهر ارومیه است. در تاپکس به راننده‌های درجه یک ناوگان تاکسیرانی دسترسی خواهید داشت، راننده‌هایی که شهر را مثل کف دست می‌شناسند. با تاپکس می‌توانید بدون محدودیت در طرح ترافیک هم تردد کنید.

امنیت، اولویت اول

استفاده از ناوگان تاکسیرانی موجب ایجاد امنیت بیشتر برای مسافران خواهد شد، با استفاده از تاپکس تنها چند کلیک ساده کافیست تا تاکسی های زرد رنگی که در سطح شهر می بینید، خودشان را به شما رسانده و تا هر مقصدی که در نظر دارید همراهتان باشند.

چرا تاپکس؟

سامانه هوشمند تاپکس، بهترین راه برای رسیدن به هر مقصدی است که مد نظر شماست. شما به راحتی می توانید با انتخاب مبدا و مقصد، درخواست سفر کنید و با نزدیک‌ترین تاکسی به سوی مقصدتان راهی شوید. با راننده‌های مجرب و متعهد تاپکس که دارای مجوزهای سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه هستند، می‌توانید سفری امن و آرام را برای خود و خانواده ‌تان رقم بزنید. همچنین می توانید در طول سفر، مسیر حرکت تاکسی را به صورت زنده ملاحظه فرمایید.

شماره تماس با پشتیبانی : ۳۳۴۸۶۶۰۰-۰۴۴ آدرس وب سایت: www.topexapp.com

شماره پشتیبانی

04433486600

Description

TOPEX is the official taxi application for the URMIA city. At TOPEX, you will have access to first-class taxi drivers, drivers who know the city as palms. With the TOPEX, you can travel without traffic constraints.

logo-samandehi