۵۰۴ واژه ضروری زبان انگلیسی با تیک ایت(۸) و آموزش یادگیری لغات

۵۰۴ واژه ضروری زبان انگلیسی با تیک ایت(۸) و آموزش یادگیری لغات

iphonelab
10.3 MB
دانلود
تعداد دانلود 7371 بار

توضیح

روش تیک ایت یکی از بهترین روش های یادگیری لغات در کمترین زمان برای مدت زمان طولانی است.در این روش اساس کار بر مبنای تکرار است که باعث یادگیری خوب و کند شدن فراموشی می شود. این برنامه بر اساس روش علمی فیلسوف آلمانی ابینگهاوس به نام نظریه منحنی فراموشی طراحی شده است. در این روش بر اساس فعل تکرار و تکرار در فواصل زمانی معین جهت به حافظه سپاری بهتر اطلاعات انجام می شود . در این برنامه، هر ۸ لغت هر درس می بایست در ۸ روز مرور شود که با  هر بار مرور در صورت دانستن معنی آن علامت تیک و در صورت ندانستن آن علامت ضربدر زده می شود. برای هر کلمه باید ۶ خانه از ۸ خانه تیک خورده باشد که به این معنی است تسلط و یادگیری شما خوب است و در غیر این صورت می بایست کلمه دوباره مرور شود. روش ‍پیشنهادی این است که روز اول، درس اول  و در روز دوم درس اول و به همراه درس دوم مرور شود و در روز سوم درس های اول و دوم و به همراه درس سوم مرور می شود ، در روز هشتم می بینید که تمام خانه های درس اول تیک خورده است و می توانید سنجش و ارزیابی بهتری از یادگیری لغت در ذهن خود داشته باشید. در روز نهم درس نهم برای بار اول مرور می شود و این کار و رویه را تا درس آخر انجام داده می شود. اگر برای یک کلمه بعد از ۸ روز کمتر از ۶ خانه تیک خورد ه باشد می بایست آن کلمه را دوباره مرور نمود، که با پاک کردن علامت های آن می توانید آن رو دوبار شروع به مرور کردن نمایید   

این برنامه شامل ۵۰۴ کلمه ضروری انگلیسی در قالب ۴۲ درس ۱۲ کلمه ای می باشد. هر کلمه موجود در هر درس دارای معنی فارسی و علایم فونتیک آمریکن و بریتیش و تلفظ آن کلمه در قالب فلش کارت می باشد.

شماره پشتیبانی

09177774536

Description

Learning vocabulary with Tik8’s method is fast way that suggest to students . tick eight base on repeat word in 8 period days that learner ask meaning of word from herself or hisself that go on until eightieth day. After pass in 8 days, the word in your mind consolidated for ever.