تاروت

تاروت

سامان بشیری دافچاهی
50.33 MB
دانلود
تعداد دانلود 4007 بار

توضیح

پس از استقبال از نسخه اندروید این برنامه و با توجه به درخواست های مکرر کاربران، نسخه ای نیز از تاروت برای کاربران محصولات اپل تهیه و هم اکنون در پیش روی شماست.

نکته 1: نسخه فعلی دارای محدودیت در تعداد گرفتن فال می باشد. لطفا درصورت رضایت و اجرای مناسب برنامه، اقدام به فعالسازی برنامه نمایید. نکته 2: نحوه فعالسازی برنامه بصورت "پرداخت درون برنامه ای" می باشد. نکته 3: لطفا حتما پس از خرید، مراحل فعالسازی برنامه را تکمیل نموده و شماره موبایل خود را تایید کنید تا درصورت فکتوری ریست و یا خرید دستگاه جدید، امکان فعالسازی مجدد برنامه برایتان فراهم شود.

طالع بینی های موجود: تاروت کبیر: فال تاروت کبیر، روشی معروف و محبوب از میان روش های مختلف تاروت می باشد. این فال با انتخاب 4 کارت از میان 22 کارت نخست تاروت انجام می شود و براساس ارتباط کارت ها با یکدیگر طالع شما نمایش داده میشود.

تاروت ۲ کارتی : تاروت کبیر یا تاروت چهار کارتی براساس انتخاب شما از 22 کارت اول تاروت می باشد و طالع شما براساس ترتیب و ارتباط کارت ها نمایش داده می شود.

تاروت ۳ کارتی : در این فال کارت اول در مورد گذشته نیت شما، کارت های دوم و سوم به ترتیب در مورد حال و آینده می باشند.

تاروت تک کارتی

تاروت عشق: (6 نوع) در این نوع فال ها از 22 کارت اول تاروت استفاده می شود که در تاروت «مصری»، «روزانه»، «استخاره» و «شروع جدید» پس از نیت، یک کارت انتخاب میشود. در تاروت «شکست» دو کارت انتخاب می شود که کارت اول دلیل جدایی و کارت دوم توصیه ای برای شما ارائه می دهد. در تاروت «دوراهی» سه کارت انتخاب می شود که کارت اول مربوط به شما و کارت های بعدی برای شخص اول و دوم میباشد.

شماره پشتیبانی

09386227411

logo-samandehi