طنینو، سامانه هوشمند پخش، شناسایی و مرتب سازی موسیقی

طنینو، سامانه هوشمند پخش، شناسایی و مرتب سازی موسیقی

امین کمال همدانی
32.86 MB
دانلود
تعداد دانلود 3130 بار

توضیح

طنینو، ترکیب Spotify و Shazam با کاملترین آرشیو موسیقی ایرانی

طنینو یک پخش‌کننده موسیقی ساده نیست! یک ابزار حرفه‌ای برای دوست‌داران آهنگ و ترانه است.

• شناسایی و مرتب سازی هوشمند آهنگهای شما

با اولین ورود به برنامه، طنینو آهنگ‌های شما را شناسایی می‌کند و بصورت خودکار اطلاعات آن از جمله نام‌موسیقی، نام خواننده و آلبوم، سال ساخت و ژانر(سبک آهنگ) و حتی کاور موسیقی را بصورت هوشمند ساماندهی و تصحیح می‌کند. تجربه تصحیح شدن آهنگی که مدت‌هاست با نام و اطلاعات اشتباه و حتی بدون کاور به آن گوش می‌دادید به تنهایی هیجان‌انگیز است. حال اینکه این همه ماجرا نیست...

طنینو متن‌ترانه‌ی آهنگ‌های شناسایی شده را در اختیارت می‌گذارد. و علاوه بر امکان جمع‌آوری آهنگ‌های محبوبت و گلچین کردن آنها در لیست پخش، امکان رای ‌دادن به آهنگ‌ها را می‌دهد تا بیشتر با تو و آهنگ‌های محبوبت آشنا شود و در آینده آهنگ‌های دلخواهت را پیشنهاد دهد.

• شناسایی آهنگ از محیط

حتما پیش آمده در کافی‌شاپ، مهمانی یا حتی در ماشین موزیکی پخش شود و دوست داشته باشی اطلاعات آن یا حتی خود آهنگ را داشته باشی. شناسایی محیطی طنینو بانک اطلاعاتی جامعی از همه آهنگ‌های ایرانی و خارجی است که مدام درحال بروز رسانی است. کافیست دکمه شناسایی را بزنی

• ویترین

جدیدترین و برترین خواننده‌ها، آلبوم‌ها و موزیک‌ها را در ویترین طنینو دسته بندی کرده‌ایم. همچنین در رادیو طنینو می‌توانید بدون تبلیغات و هیچ توضیح اضافی به آهنگ‌های رادیو گوش بدین.

• فضای ابری

هرجایی که هستی با اینترنت و فضای ابری طنینو به آهنگ‌هایت دسترسی داشته باش با طنینو فضای ابری اختصاصی در اختیار شماست تا آهنگ‌هایت را در هر گوشی یا تبلت با سیستم‌عامل اندروید، آی‌او‌اس و دسکتاپ در دسترس داشته باشی.

شماره پشتیبانی

02188658607

logo-samandehi