اشتراک مسیر من

اشتراک مسیر من

itunes
3.91 MB
دانلود
تعداد دانلود 2263 بار

توضیح

برنامه‌ی اشتراک مسیر من؛ به آسانی مکان و مسیر ما را نمایش می‌دهد و این امکان را به ما می‌دهد تا آن را با دوستان، خانواده، راهنمای مسیر و یا هر کسی که اطلاعات دقیق مکانیمان را نیاز دارد به اشتراک بگذاریم.

این برنامه به ما اجازه می‌دهد تا مسیر حرکت خود را ذخیره کنیم، مسیر پیاده روی ، دویدن ، رانندگی و حتی قایق سواری یا پرواز. می‌توانیم تصاویر خود را بر روی نقشه ضمیمه کنیم، زمان و مسافت مسیر را اندازه بگیریم، و نقشه‌ی ترافیک یا ماهواره‌ای استفاده کنیم. قابلیت اشتراک گذاری از طریق ایمیل، پیامک یا شبکه‌های اجتماعی هم در این برنامه موجود است.

این برنامه توانایی ذخیره‌سازی مسیر حتی در حالت پس ضمینه را داراست ، یادمان باشد استفاده از مسیریاب (جی پی اس) در حالت پس ضمینه باعث کاهش عمر باطری می‌شود.

Description

نرم افزار اشتراک مسیر من ؛ به آسانی مکان و مسیر شما را نمایش میدهد و این امکان را به شما می دهد تا آن را با دوستان، خانواده، راهنمای مسیر و یا هر کسی که اطلاعات دقیق مکانی شما را نیاز دارد به اشتراک بگذارید.

این نرم افزار همچنین به شما اجازه میدهد تا مسیر حرکت خود را ذخیره کنید ، مسیر پیاده روی ، دویدن ، رانندگی و حتی قایق سواری یا پرواز. شما میتوانید تصاویر خود را بر روی نقشه ضمیمه کنید ، زمان و مسافت مسیر را اندازه بگیرید، و نقشه ترافیک یا ماهواره ای استفاده کنید. قابلیت اشتراک گذاری از طریق ایمیل، پیامک یا شبکه های اجتماعی نیز در نرم افزار موجود است.

این نرم افزار توانایی ذخیره سازی مسیر حتی در حالت پس ضمینه را داراست ، توجه داشته باشید استفاده از مسیریاب (جی پی اس) در حالت پس ضمینه باعث کاهش عمر باطری میشود.

logo-samandehi