اسرار هوش مالی

اسرار هوش مالی

مرتضی بلوکی
7.67 MB
دانلود
تعداد دانلود 2293 بار

توضیح

گروه تحقیقاتی آموزشی اسرار هوش مالی برای اولین بار در ایران

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ اپلیکیشن اسرار هوش مالی چیست؟

"ما اینجا هستیم تا از اسرار هوش مالی پرده برداریم"

بیاید به هم دروغ نگیم,همه ما دوست داریم وضعیت مالی خوبی داشته باشیم و به ثروت دست پیدا کنیم و پولدار باشیم. افرادی که قبلا به ثروت رسیدن ما رو شگفت زده می کنند. آونها چطور به ثروت دست پیدا کردند؟ چطور ما هم می تونیم پولدار بشیم؟ یک حقیقت ساده وجود داره که افراد ثروتمند اسراری رو بلدن که ما بلد نیستیم, و به شیوه ای عمل میکنن که ما عمل نمی کنیم و ذهنیت خاصی رو دنبال می کنند. این اسرار ثروتمندان رو از سایرین جدا می کنند که در دورهء اسرار هوش مالی تمامی این اسرار به صورت یک سیستم تبیین شده در اختیار شما قرار میگیره تا بتونید ثروتمند و ثروتمندتر بشید. ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ اپلیکیشن اسرار هوش مالی شامل چه قسمتهایی ست؟

این اپلیکیشن شامل : آموزش های رایگان کسب و کار , مشاوره در زمینه راه اندازی و مدیریت کسب و کار و همچنین بازاریابی و فروش و محصولات آموزشی تخصصی میباشد که بطور مداوم در حال گسترش میباشد. ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ همکاری در فروش:

فرصتی مناسب برای کسب درآمد شما در هر کجا که هستید!

همکاری در فروش چیست؟ شما در بخش همکاران فروش گروه اسرار هوش مالی عضو می‌شوید و پس از دریافت فروشگاه اختصاصی خودتان می‌توانید لینک فروشگاهتان را در سایت یا صفحات اجتماعی خودتان مثل فیس‌بوک، اینستاگرام , تلگرام و … به معرفی محصولات یا مقالات گروه اسرار هوش مالی بپردازید. افرادی که از فروشگاه شما خریدی انجام دهند شما درصدی از آن خرید را به عنوان سود همکار دریافت می‌کنید. ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

با نصب این نسخه دیگر نیازی به بروزرسانی نخواهید داشت و برنامه ها از داخل اپلیکیشن بدون نیاز به نصب مجدد بروزرسانی خواهند شد.

شماره پشتیبانی

09375379304

Description

website : AsrarHoushMali.com AsrarHoushMali.ir

Telegram : t.me/AsrarHoushMali

Instagram : instagram.com/AsrarHoushMali

Gmail : asrarhoushmali@gmail.com

logo-samandehi