نواگرام | Navagram

نواگرام | Navagram

اردلان آتشکار
20.78 MB
دانلود
تعداد دانلود 18540 بار

توضیح

نواگرام شبکه اجتماعی موسیقی ایرانی توجه : با توجه به بازنویسی و ایجاد تغییرات کلی در ساختار اپلیکیشن نواگرام لطفا در صورت نصب بودن نسخه ۱ (قدیمی) به نکات زیر توجه فرمایید: 1 - در صورت بروز اشکال در نصب نسخه جدید ابتدا نسخه قدیمی را به صورت دستی حذف و سپس نسخه جدید را نصب نمایید. 2 - پس از نصب نسخه جدید در صورت فراموشی رمز عبور و یا نام کاربری کلید ورود را انتخاب و سپس روی گزینه فراموشی رمز عبور کلیک و نسبت به بازیابی رمز عبور و نام کاربری از طریق شماره موبایل اقدام نمایید. 3 - در صورت بروزرسانی به نسخه جدید تمامی موسیقی های دانلود شده در نسخه قبلی حذف خواهند شد ولی پست های موجود در صفحه پروفایل و سایر تنظیمات بدون تغییر باقی خواهد ماند. 4 - توصیه می شود برای نصب نسخه جدید ابتدا نسخه قبلی را حذف نمایید (جهت آزادی سازی فضا در حافظه موبایل). 5 - خواهشمند است در صورت بروز هرگونه اشکال در روند نصب و اجرای اپلیکیشن از طریق تلگرام به نشانی @Navagram_Support در ارتباط باشید.

نواگرام نخستین‌ شبکه‌ی اجتماعی ایرانی، برای اشتراک‌گذاری موسیقی‌ست. از این پس می‌توانیم به راحتی موسیقی مورد علاقه‌مان را پیدا کنیم و به لیست شخصی‌مان اضافه کنیم. در نواگرام می‌توانی موسیقی مورد علاقه‌مان را بارگذاری کرده و با دوستانمان به‌اشتراک بگذاریم. نواگرام از داده‌های id3 tag پشتیبانی می‌کند پس می‌توانیم اطمینان داشته باشیم اطلاعات مربوط به قطعات موسیقی در نواگرام می‌توانند به صورت کامل و صحیح نمایش داده شوند. نواگرام دارای مجوز رسانه همراه و هوشمند به شماره ۲۰۱۲۸۵۸۲ از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم اکنون به ما بپیوندید!

وبسایت نواگرام: https://www.navagram.com فیسبوک: https://www.facebook.com/navagram توییتر: https://www.twitter.com/navagramcom اینستاگرام: https://instagram.com/navagramcom تلگرام: https://t.me/navagram

آیا در استفاده از خدمات ما مشکلی دارید؟ از طریق ایمیل navagram.ir@gmail.com با ما در ارتباط باشید و ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

شماره پشتیبانی

09217288071

logo-samandehi