می‌بریم | Mibarim

می‌بریم | Mibarim

پیشگامان هوشمند هزار دستان
14.94 MB
دانلود
تعداد دانلود 1224 بار

توضیح

دنبال یک راه راحت و به صرفه برای رفت و آمد روزانه هستید؟ می‌بریم اینجاست سرویس ارزان و منظم برای رفتن به محل کار و دانشگاه

کافیه اپ رو باز کنید و از مسیرهای موجود یکی رو رزرو کنید. یادتون نره فردا در زمان مقرر در ایستگاه حاضر شوید. کانال تلگرام ما را دنبال کنید تا از آخرین اتفاقات مطلع باشید. https://t.me/mibarim این اپلیکیشن مخصوص مسافر و رزرو صندلی است اگر می‌خواهید صندلی‌های خالی خود را به اشتراک بگذارید اپ راننده را دانلود کنید.

هر روز صبح پا می‌شیم و دوست داریم یه نفر، یه باد، یه ابر بیاد و این آلودگی رو تموم کنه. اما افسوس که این‌ها دواهای یه روزه است و دووم نمیاره. باید به فکر یه راه چاره بود. ما یه راه چاره پیدا کردیم اما واقعیتش اینه که قدیمیا راست می‌گن، یه دست صدا نداره. ما خیلی خیلی به کمک شما احتیاج داریم یعنی در واقع شمایید که می‌تونید کاری کنید که هوای این شهر دیگه هیچ‌وقت واسه هیچ‌گروهی آلوده و خطرناک نباشه. می‌تونید اپلیکیشن «می‌بریم» رو روی گوشی‌تون نصب کنید و اگه خودرو شخصی دارین، اون رو با بقیه به اشتراک بذارین و مسیرتون را باهم برید یا اگه ماشین ندارین از صندلی خالی یه راننده هم‌مسیرتون استفاده کنین تا ماشین‌های کمتری آدم‌های بیشتری رو سوار کنن.

اینجوری وقتی با هم‌مسیرتون صبح‌ها از خونه به سمت محل کارتون می‌رید که تقریبا نزدیک به هم است به جای دیدن یه منظره مه‌دود و بعدش کوهای تهران، این کوه‌ها را با کیفیت HD و تو تمیزترین حالتشون می‌بینیم و دیگه هیچ گروه حساس با بچه‌ مدرسه‌ای هم به خاطر آلوده بودن هوای تهران تو خونه‌اش حبس نمی‌شه.

logo-samandehi