می‌بریم راننده | Mibarim Driver

می‌بریم راننده | Mibarim Driver

پیشگامان هوشمند هزار دستان
16.71 MB
دانلود
تعداد دانلود 640 بار

توضیح

خیلی از ما هر روز با ماشین شخصی خودمون به محل کار یا دانشگاه می‌ریم. این بار که مثل همیشه ماشین مون رو روشن کردیم وسط اتوبان پشت ترافیک اعصاب خورد کن و گرمای طاقت فرسای تابستان یک نگاهی به دور و بر خودمان بندازیم. پر است از ماشین‌های تک سرنشین. حالا کافیه چشمانمون رو ببندیم تصور کنیم چی می‌شد اگه تمام این افراد در یک ماشین بودن؟ قطعا در چند دقیقه به محل کار می‌رسیدیم و تهران پر ترافیک دیگه معنایی نداشت. ما در می‌بریم بستری رو فراهم کردیم که اگر به هر دلیلی باید با خودروی شخصی به محل کار بروید بتوانید مسیر روزانه‌تان را ثبت کنید تا هم مسیرهایی را پیدا کنید. هم از بار ترافیکی شهر کم کنید، هم به رفت و آمد دیگران کمک کرده باشید و هم بدون هیچ دردسر و وقت تلف کردنی کسب درآمد کنید.

این نسخه شروعی مجدد برای تحقق هدفی است که از ابتدا دنبال می‌کردیم. گاهی بعد از ماه‌ها کار باید عقب بایستی و دوباره به آنچه خلق کرده‌ای نگاه کنی. اپلیکیشنی که می‌بینید محصول همین نگاه موشکافانه و تحقیقات گسترده و تحلیل مشتری است. همه چیز را کوبیدیم و از نو ساختیم تا به هدف دیرین‌مان که همان همسفری با خودروهای تک سرنشین است برسیم.

اپ جدید بسیار ساده‌تر شده. کافی است از بین مسیرهایی که ما قبلا تعیین کرده‌ایم یکی را انتخاب کنید تا به لیست‌تان اضافه شود و بعد هر موقع که تصمیم گرفتید مسیر را روشن و ساعت حرکت را وارد کنید. این کار را می‌توانید از ۲۴ ساعت تا ۲۴ دقیقه قبل از حرکت انجام دهید. طبیعی است که هرچه زودتر مسیرتان را اعلام کنید شانس پیدا کردن هم مسیر هم بیشتر می‌شود. اگر مسافر هستید به اپ مسافر مراجعه کنید چون این دو از هم جدا شده است.

Description

Driver version

logo-samandehi