PhonePay Merchant

PhonePay Merchant

راهکارهای همراه سارینا
21.96 MB
دانلود
تعداد دانلود 263 بار

توضیح

با فون‌پی پذیرنده مبالغ خود را آسان‌تر دریافت کنید شرکت راهکارهای همراه سارینا (فون‌پی) در اردیبهشت ماه سال 1396 با هدف حذف سیستم پرداخت نقدی و سوق دادن کاربران و پذیرندگان به استفاده از خدمات پرداخت آنلاین تاسیس شده است. اپلیکیشن فون‌پی جایگزین مناسبی برای روشهای سنتی پرداخت خرد قلمداد می‌شود.

فون‌پی با بهره بردن از پلتفرم پرداخت از طریق QR-Code و یا کد پذیرندگی ابتدا در تاکسی‌های تهران شناخته شد و در حال حاضر با دارا بودن بیش از 400،000 کاربر در شهر تهران، امکان پرداخت در بیش از 25،۰۰۰ پذیرنده شامل تاکسی و سایر کسب و کارها را فراهم نموده است. با نصب اپلیکیشن فون‌پی نسخه پذیرنده بر روی گوشی هوشمند خود، می‌توانید مبلغ خرید یا کرایه سفر را بی نیاز از وجه نقد و به صورت آنلاین دریافت کنید. ویژگی‌های فون‌پی: . می‌توانید مبلغ خرید یا کرایه سفر را به سرعت و به سادگی / با سهولت و امنیت بالا از مشتریان خود دریافت کنید . فون‌پی اطلاعات کاملی از تاریخ و مبلغ و زمان و سایر مشخصات تک‌تک درآمدهای شما در اختیارتان می‌‌گذارد . ما بسیاری از امور مالی نظیر ثبت و ضبط داده‌ها و حتی امور تسویه را به جای شما انجام می‌دهیم . تیم بزرگ پشتیبانی فون‌پی در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز آماده پاسخگویی به شماست.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت‌نام: . کارت ملی . کارنامه تاکسیرانی (تاکسی) . کارت ماشین (رانندگان شخصی) . جواز کسب (سایر پذیرندگان) جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارایه‌ی هر گونه پ‍یشنهاد و یا انتقاد می‌توانید با شماره پشتیبانی فون‌پی (02153850555) تماس بگیرید و یا به نشانی info@phonepay.ir ایمیل ارسال کنید.

شماره پشتیبانی

02153850555

Description

The PhonePay merchant vesion

Phonepay developed merchant version in order to provide some features for merchants. Like, notify payment, history of payments and redemptions, notify about Phonepay messages, change redemption bank account, merchant loyalty, campaign and etc…

logo-samandehi