اینستاگرام ایکس

اینستاگرام ایکس

محمد گنجی
8.88 MB
دانلود
تعداد دانلود 28191 بار

توضیح

برترین برنامه‌ی کاربردی اینستاگرام با کلی امکانات جالب افزایش لایک و فالوئر کاملا واقعی (ایرانی) اینستاگرام!

  • نحوه عملکرد : در این برنامه، شما عکس های دیگران را لایک میکنید یا اونا رو فالو میکنید و در عوضش سکه دریافت میکنید و بعدش با سکه‌هایی که کسب کردین میتونین واسه اکانت خودتون یا هر اکانت دیگه‌ای لایک و فالوئر ایرانی سفارش بدین و صفحه اینستاگرام خودتون رو معروف کنید! قسمت های مهم برنامه : ۱- سکه رایگان: در این قسمت شما می تونید با اکانت های اینستاگرام خودتون بقیه رو فالو کنید یا عکس اونا رو لایک کنید ، با این کار شما می تونید کلی سکه جمع کنید و بعدا با اونا واسه خودتون سفارش ثبت کنید. ۲- سفارش لایک: در این قسمت شما قادر خواهید بود برای پست های خودتون لایک سفارش بدید ، که این کار رو می تونید هم با سکه هایی که جمع کردید انجام بدید و هم از طریق کارت های بانکی و بدون نیاز به داشتن سکه! ۳-سفارش فالوئر: در این قسمت شما قادر خواهید بود برای اکانت های خودتون کلی فالوئر سفارش بدید ، که این کار رو می تونید هم با سکه هایی که جمع کردید انجام بدید و هم از طریق کارت های بانکی و بدون نیاز به داشتن سکه! ۳-پیگیری سفارش : که در این قسمت میتونید سفارشات خودتون رو دنبال کنید ۴-کارآگاه شوید: ممکن است برای شما هم پیش آماده باشد که بخواهید فعالیت های اینستاگرام شخصی را زیر نظر بگیرید اما پیدا کردن چنین اطلاعاتی برای شما کار سخت و وقت گیری باشد ، شما میتوانید در این قسمت بسادگی یوزر مورد نظرتون رو به ما بدید و ما از اون به بعد تمام فعالیت های اونو در اختیار شما میذاریم!

چند نکته مهم در استفاده از برنامه وجود داره که باید حتما به اونا دقت کنیم : ۱- موقعی که سفارش لایک ثبت کردید اکانت شما باید تا اتمام سفارش پابلیک باشد ۲- بعد از اتمام سفارشات فالوئر بعضی از کاربرا ممکنه شما رو آنفالو کنن که اصلا جای نگرانی نیست ما هم دو برابر سکه دریافتی ازشون کم می کنیم و به حساب شما اضافه می کنیم که دوباره بتونید فالوئر سفارش بدید.

همچنین از تمامی شما کاربران عزیز میخواهیم که نظرات خودتون رو با ما در میان بگذارید تا بتوانیم در آپدیت های بعدی برنامه ای که شایسته شماست را تولید کنیم.

فراموش نکنید شما لایق بهترین ها هستید.

شماره پشتیبانی

09339786672

Description

Like and Follower for Instagtam

logo-samandehi