ایران تور | گردشگری مجازی

ایران تور | گردشگری مجازی

خانه هوشمند افرا سریر
51.19 MB
دانلود
تعداد دانلود 571 بار

توضیح

جاذبه های ایران زیبا را به متفاوت ترین و سرگرم کننده ترین شکل ممکن ببینید.

با استفاده از ویدیوی 360 درجه، عکس 360 درجه، واقعیت مجازی سه بعدی، واقعیت افزوده سه بعدی و انیمیشن سه بعدی و ... ایران زیبا را ببینید.

«ایران تور» کامل ترین زیرساخت چند رسانه ای جهت معرفی جاذبه های تاریخی، طبیعی، زیارتی و سایت های گردشگری به زبان فارسی می باشد که با استفاده از ویدیو 360، عکس 360، ویدیو، عکس، واقعیت مجازی سه بعدی، انیمیشن سه بعدی محاوره ای، واقعیت افزوده سه بعدی، راهنمای متنی و مکان یابی مکان مورد نظر با سرویس مسیریابی گوگل به کاربر کمک می کند به کامل ترین شکل ممکن با مکان های ارائه شده آشنا شود.

محتواهای سه بعدی و نیاز به «موتور سه بعدی ایران تور»:

این نکته را به خاطر داشته باشید که محتواهای سه بعدی با تکنولوژی بازی سازی کامپیوتری ساخته شده و ممکن است روی گوشی های ضعیف تر با کندی در اجرا مواجه شوید. توجه: محتواهای سه بعدی شامل «واقعیت مجازی»، «واقعیت افزوده» و «انیمیشن» به زودی در آپدیت بعدی فعال خواهند شد. محتوا فقط یک بار دانلود می شود:

ضمناً محتواهای رویت شده روی گوشی شما ذخیره شده و در دفعات بعدی دوباره دانلود نخواهند شد این موضوع برای محتواهای سه بعدی و انواع فیلمها صادق است.

پشتیبانی از عینک واقعیت مجازی:

تمامی محتواهای 360 درجه شامل فیلم و ویدیوی 360 درجه و همینطور محتواهای سه بعدی از عینکهای واقعیت مجازی نیز پشتیبانی می کنند. در صورتیکه گوشی شما به ژیروسکوپ مجهز باشد می توانید به کمک یک «عینک واقعیت مجازی» (VR Box) تجربه منحصر بفردی از بودن در محیط را احساس کنید.

نحوه استفاده از «واقعیت افزوده»:

«ایران تور» دارای واقعیت افزوده سه بعدی است. برای کار با این بخش به یک تصویر هدف خاص نیاز دارید. این تصویر هدف با نصب اپلیکیشن در گوشی شما کپی می شود. آن را پرینت بگیرید (رنگی یا سیاه و سفید و در ابعاد دلخواه) سپس محتوای مربوطه مثلاً منار جنبان در اصفهان را اجرا کنید، به دوربین گوشی هدایت می شوید کافی است با گوشی به تصویر هدف نگاه کنید تا شگفت زده شوید.

این اپلیکیشن به صورت ماهیانه مکان های جدیدی را اضافه خواهد کرد.

برخی از محتواها رایگان و برخی نیاز به پرداخت درون برنامه ای دارد.

با خرید اشتراک زمانی ماهیانه یا سالیانه از محتواهای ارزشمند این پروژه لذت ببرید و به ما در تکمیل آن و ساخت اثری ماندگار از «ایران زیبا» یاری رسانید.

ضمناً حتماً در این پروژه مشکلاتی هست و حتماً پیشنهادات شما می تواند ما را در اصلاح آن کمک کند. لطفاً ما را از نظرات و پیشنهادات ارزشمند خود بی نصیب نگذارید. پیشنهاد می کنم وب سایت پروژه و فیلمهای راهنمای کاربری و راهنمای انواع محتوا را ببینید. www.iranVtour.ir

ممنون از شما کاربر گرامی

شماره پشتیبانی

03136650218

Description

The "Iran Tour" app is the most comprehensive multimedia infrastructure for introducing historical, natural, pilgrimage and tourist sites in Farsi. Using 360 degree video, 360 degree images, video, photos, 3D virtual reality, 3D animations ,3D augmented reality, text guide, and location locator with the Google routing service helps the user to get to know the most complete possible location with the provided ones.

logo-samandehi