هوشمند سهم

هوشمند سهم

سعید سعادتیان
4.78 MB
دانلود
تعداد دانلود 953 بار

توضیح

هوشمندسهم، ابزاری است علمی براساس کتاب های "سرمایه گذار هوشمند" یکی از منابع اصلی سرمایه گذاری مدرن نوشته بنیامین گراهام، " روش بافت" نوشته راجر هاگستروم که درعمل متدولوژی بافت ثروتمندترین فردجهان در سال 2008 و یکی ازثروتمندترین ها تاکنون را معرفی میکند و نیز "راهبردهای سرمایه گذاری معکوس" اثر دیوید درمن که به روش ساده ای اصول سرمایه گذاری خود را تعریف نموده است. این مبنایی تحلیلی است که به شما کمک می­کند هر سهم را براساس شاخص­ های سرمایه­ گذاری بنیادین مورد تحلیل قرار دهید، با سهم های دیگر مقایسه کنید و موقعیت بنیادی آن را به لحاظ ارزش سرمایه گذاری، با همه شرکت­ های هم­ گروه مقایسه کنید بدون آنکه حتی یکبار کتاب های اصلی را خوانده باشید.

این قابلیت یکبار برای همیشه به شما اطمینان می­دهد آیا سهمی که روی آن، حتی درحال سفته­ بازی هستید، ارزش بنیادی و سرمایه­ گذاری بلند­مدت را براساس نظرات بزرگان سرمایه گذاری دنیای واقعی مانند وارن بافت و گراهام دارد یا نه؟

حتی اگر تاکنون نمی دانستید که سهمی که روی آن درحال معامله هستید، ارزش سرمایه گذاری هم دارد یا نه حتماً باید یک منبع تحلیلی معتبر در اختیار داشته باشید که بتواند به طور مستقل و فارغ از منافع یا نگرش های گذشته خودش به شما کمک کند ارزش ذاتی داراییتان را محاسبه کنید.

اگر نمی دانید ارزش سهمتان چقدر است یا اساسا برایتان ارزش ذاتی اهمیتی ندارد و فقط به دنبال کسب بازده کوتاه مدت هم باشید باز باید هوشمندسهم را نصب کنید، زیرا در بخش رانت روز روندهای ورود پولهای قدرتمند را به سهام خاصی سیگنال کرده است.

شماره پشتیبانی

44964613

logo-samandehi