همراه گام

همراه گام

اندیشه راه تندرستی
11.16 MB
دانلود
تعداد دانلود 3428 بار

توضیح

همراه گام ورزش پیاده روی را به تجربه ای لذت بخش و فراموش نشدنی تبدیل می کند، هر زمان و هر جایی که باشید ، هر بار که پیاده روی می کنید همراه گام با به هم پیوستن مسافت پیموده شده در پیاده روی های شما ، کیلومتر شما را در جاده تندرستی نشان می دهد و از مقدار کالری مصرفی خود نیز آگاه می شوید و متناسب با مقدار پیاده روی های خود بن همراه می گیرید:

-با نصب همراه گام بر روی گوشی تلفن همراه ، عضو باشگاه پیاده روی همراه گام شده و در شروع جاده تندرستی قرار گیرید. -با هر بار پیاده روی در هر محل غیرمسقف که باشید، کیلومتر جاده تندرستی خود را افزایش دهید و بن همراه بگیرید. -با بن همراه خود جایزه بگیرید. -پیاده روی بیشتر ، موجب افزایش کیلومتر و تندرستی بیشتر شماست. -کیلومتر جاده تندرستی خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و برای تندرستی بیشتر با هم رقابت کنید.

شماره پشتیبانی

02144144079

Description

Hamrahgam, Walking Exercise provides an enjoyable, unforgettable experience, whenever and wherever you are, each time you walk along, Hamrahgam along the distance traveled on your walks, your ride On the road, you will be aware of the amount of calories you consume, and you will be given the same amount of walking as yourself.

logo-samandehi