دنتال اکسپرس-کالای دندانپزشکی

دنتال اکسپرس-کالای دندانپزشکی

فرهاد حدادي
3.18 MB
دانلود
تعداد دانلود 471 بار

توضیح

خرید آنلاین کالاهای دندانپزشکی

پس از ۱۰ سال تجربه در عرصه دندانپزشکی در فروردین ماه ۱۳۹۷ فعالیت خود را با استفاده از تکنولوژی روز و با کمک متخصصین و کارشناسان مجرب آغاز نمودیم تا بتوانیم خدمات و کالاهای دندانپزشکی را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت به دندانپزشکان و مراکز درمانی عرضه نماییم . در این راستا معتقدیم که استفاده از تکنولوژی روز دنیا eCommerce dental باعث پیشرفت و سرعت در سطح کیفی خدمات رسانی به دندانپزشکان و جراحان کشور می باشد . سعی خود را بر این داشته ایم تا با اتکا به امر تحقیق و پژوهش در زمینه های ارزیابی کیفی کالا ,خدمات پس از فروش , استفاده از کادر علمی متخصص و پرسنل مجرب , سرویس دهی بهتر و سریعتر به دندانپزشکان کشور داشته باشیم . هدف بر این است که بتوانیم با حسن نیت به فراتر از رابطه تجاری رسیده و به عنوان عضوی ناگسستنی در خانواده بزرگ دندانپزشکی خدمت نماییم .

با استفاده از این اپ امکان تهیه کلیه محصولات دندانپزشکی شامل متریال ها دستگاه ها و اینسترومنت ها فراهم می باشد .توجه داشته باشید در صورتی که کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد می توانید با استفاده از گزینه خرید تلفنی در صفحه نخست اپ, محصول مورد نظرتان را به صورت تلفنی سفارش دهید . در صورتی که در سایت دنتال اکسپرس ثبت نام نمایید از آخرین آفرها و امکانات ویژه اطلاع پیدا خواهید کرد . ما همواره در بروز رسانی محصولات و آپدیت آخرین اخبار دندانپزشکی کوشا هستیم .

شماره پشتیبانی

09125937319

Description

It can be tricky to navigate the world of dental products and dental hygiene products—new ones are always becoming available. Plus, how can you know what really works?

Consider this app your resource: Here, you'll learn about the newest products to hit the market, be in-the-know when your favorite products are upgraded, and brush up on your techniques. You’ll find product reviews, case studies, demonstration videos, advice articles, and more

Best Buy Dental Supply - Dental Products - Free shipping

logo-samandehi