CheeDan

CheeDan

داریوش احمدی
5.68 MB
دانلود
تعداد دانلود 142 بار

توضیح

اطلاعات این برنامه مختص شهرستان بستک و مناطق اطراف می باشد.

درباره چی‌دان

مردم منطقه مانند تمام مردم ایران به دسترسی آسان به خدمات و کالاهای مورد نیاز خود علاقه‌مند هستند. اما گاهی وقتها دسترسی به این اطلاعات به این سادگی امکان‌پذیر نمی‌باشد و زمان‌بر خواهد بود .
از طرفی بسیاری از صاحبان کسب‌و کار و خدمات به دلیل پهناور بودن منطقه و هزینه بالای بازاریابی و توزیع، به تمام بازار و موقعیت‌های موجود جهت معرفی خود دسترسی ندارند . چی‌دان جایی است که این دو گروه را در یک مکان مجازی به‌هم می رساند . اپلیکیشنی که از یک طرف دسترسی کاربران را به طیف گسترده ای از خدمات و محصولات و اطلاعات مورد نیاز با استفاده از رایانه و تلفن همراه در زمان و مکان دلخواه ساده و راحت کرده و از طرف دیگر به صاحبان کسب و کار ، خدمات و فروشندگان این امکان را می دهد که کسب‌و‌کار ، خدمات و محصولات خود را بدون نیاز برای سرمایه گذاری در حوزه‌های گران فناوری اطلاعات و بازاریابی به دیگران معرفی نمایند . چی‌دان بهترین مکان برای شماست ، تا هم خدمات و بیزنس خود را به دیگران معرفی نمایید و هم به اطلاعات ضروری و مورد نیاز دسترسی پیدا کنید . خشت اول چی‌دان در بهار نودوشش گذاشته شد ، تیم جوان چی‌دان با عشق به کارشان و باور به هدفی که داشتند که عبارت از گسترش تجارت الکترونیک ، در دسترس بودن خدمات و معرفی کسب‌و‌کارهای نوپا و بزرگ و رساندن منطقه و استان به جایگاهی که باید در ایران از لحاظ درآمدزایی از کسب‌و‌کارهای اینترنتی داشته باشد ، ظرف زمانی اندک یعنی کمتر از چند ماه توانست اولین نسخه برنامه در پلتفرم اندروید و وب را ارایه دهد .
دغدغه ما توسعه هر آنچه وجود داشت و بردن آن به سطحی دیگر بود . سطحی بالاتر با اطلاعات دقیق‌تر، کاربردی‌تر و استفاده‌ی آسان .
این مهم چه در زمینه ی معرفی مشاغل ، تولید محتوا و چه در زمینه تکنیکی رعایت شد .
آغاز کردن ، راه سختی داشت ، ولی به هر حال با موفقیت طی شد . الهام بخش ما برای انجام کارمان خدمات رسانی دقیق به همشهریان‌مان بود . هم این که می‌دانستیم هزاران کسب‌و‌کار برای دیده شدن و معرفی کردن هست که هیچ وقت هم شاید نتوان دیدشان ، انگیزه ما را برای تلاش بیشتر دو چندان کرد .
چی‌دان فقط جای معرفی کسب‌و‌کار شما نیست بلکه چی دان جاییست که قراره فرهنگ منطقه ، زبان ، ضرب المثل هایی که خیلی‌هاشو فراموش کردیم ، غذاهایی که دیگه کسی تو خونه درست نمیکنه، بازی‌هایی که بچه‌هامون دیگه بازی نمی‌کنند ، گپ‌شو‌هایی که دیگه از زبون پدربزرگ و مادر بزرگا نمی‌شنویم و کلی چیز دیگه به هر حال اینک ما با شما همسفریم تا با کمک هم بهترین‌ها را برای منطقه فراهم نماییم . ما را یاری دهید .

شماره پشتیبانی

09190050071

logo-samandehi