کنسل: بازارچه کتاب

کنسل: بازارچه کتاب

عارف رافعی
3.11 MB
دانلود
تعداد دانلود 3200 بار

توضیح

اولین بانک کتاب دست دوم ایران

‏کنسل اولین اپلیکیشن ایرانی برای تسهیل مبادله کتاب دست دوم بین کاربران است. 

آیا می‌دانید سرانه مصرف کاغذ در ایران حدود ۱۳ کیلوگرم برای هر نفر است؟ آیا می‌دانید برای تولید هر هشت جلد کتاب با قطر متوسط یک درخت قطع می‌شود؟ آیا می‌دانید با ادامه روند کنونی مصرف کاغذ و قطع درختان، تا ۳۰ سال دیگر همه‌ی جنگل‌های ایران از بین می‌رود؟ بهتر نیست با فروش یا حتی اهدای کتاب‌های بدون استفاده خودمان به حفظ درختان ارزشمند ایران کمک کنیم؟ آیا می‌دانید سرانه مطالعه در ایران حدود ۱۳ دقیقه در روز است؟ کتاب یکی از کالاهاییست که می‌تواند به راحتی ده‌ها بار از آن استفاده کرد. با فروش کتاب‌های خود در این برنامه به گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی هم کمک می‌کنید.

‏این برنامه به طور اختصاصی برای کتاب طراحی شده و توسط چند دانشجو تولید شده است. کنسل نمونه داخلی و خارجی موفق ندارد و اولین برنامه تخصصی در این مورد است. در این برنامه به راحتی کتاب‌های اضافی خود را برای فروش گذاشته و درآمد کسب کنید.

ویژگی‌های برنامه:

نمایش اطلاعات کامل کتاب (از جمله: نویسنده، ناشر، سال چاپ، ویرایش، وضعیت ظاهری کتاب و...) و عکس  آن قبل از خرید طراحی اختصاصی برای فقط کتاب برای جستجو و خرید راحت‌تر خرید و فروش کاملا رایگان امکان جستجو بین کتاب‌ها با نام کتاب، نویسنده یا ناشر هر کتاب و فیلتر کردن نتایج جستجو با شهر یا دانشگاه فروشنده کتاب تعیین مشخصات نمایش داده شده شما برای خریدار (تلگرام یا شماره تلفن یا  آدرس ایمیل) امکان ویرایش مشخصات کتاب پس از ثبت دسته‌بندی موضوعی کاملا جامع از کتاب‌های دبستان تا دانشگاهی و کتاب‌های غیر درسی

این برنامه توسط دانشجویان و برای راحتی دانشجویان طراحی شده است. این برنامه هیچ سودی برای گروه گیکسر ندارد. با معرفی برنامه به دوستان خود در دانشگاه به گسترش بانک کتاب آن کمک کنید.

شماره پشتیبانی

09197744814

Description

First Iranian used book store

CanSell is the first Iranian app for selling and buying used books between its users.

This app is designed specifically for selling books by students for students. CanSell is unique and there aren't any similar popular apps. You can sell or buy books easily and quickly. For more info see help section in app.

logo-samandehi