حسابداری کیف پول -MahakWallet

حسابداری کیف پول -MahakWallet

فرهاد فرهوش
0 MB
دانلود
تعداد دانلود 31537 بار

توضیح

در شرایط اقتصادی نامساعد بیشتر هوای جیب خود را داشته باشید با نرم افزار حسابداری شخصی کیف پول محک میتوانید تمامی هزینه ها و درآمدهای خود را ثبت و مدیریت کنید اگر دوست دارید حساب و کتاب پول هایتان را داشته باشید و بدانید برای قسمت های مختلف زندگی تان چقدر هزینه می کنید یا می خواهید حساب و کتاب طلب و بدهی خود را داشته باشید کیف پول محک راه حلی هوشمند و ساده برای نیاز شماست .
با حسابداری موبایل کیف پول محک با طراحی ساده و زیبا عملکردی فوق العاده در ثبت و کنترل هزینه ها و درآمدهایتان دارد و با گزارشات کاربردی به شما این امکان را می دهد تا در هر لحظه به راحتی از وضعیت موجودی، هزینه ها و درآمدهایتان مطلع شوید.

ویژگی های کلیدی حسابداری شخصی کیف پول محک:

  • تعریف حساب های مختلف (نقدی و بانک) برای اینکه بدانید چقدر پول دارید و پول هایتان کجا خرج شده است.
  • ثبت و کنترل بدهی و طلب های شما از اشخاص -امکان تعریف بودجه بندی ماهانه و هفتگی برای اینکه بدانید برای هر موضوع هزینه (مثلا بنزین یا خوراکی ) چقدر می خواهید خرج کنید تا حساب و کتاب از کنترل تان خارج نشود. -ثبت موعد چک های دریافتی و پرداختی و اقساط، برای یاد آوری زمان پرداخت ها. -تعریف دسته بندی دلخواه برای هزینه ها و درآمد ها -دارای رابط کاربری ویژه تبلت ها : صفحه نمایش بزرگتر ، استفاده ساده تر -آپدیت های منظم و مناسب، برای پیاده سازی امکانات جدید مورد نیاز کاربران پشتیبانی آنلاین درون اپلیکیشن. یعنی هر لحظه بخواهید ما اینجاییم!

نکات مهم:

  • قبل هر بروزرسانی حتما پشتیبان گیری انجام دهید و پس از اتمام پشتیبانگیری با زدن دکمه "ارسال " فایل پشتیبان را به ایمیل یا تلگرام خود ارسال کنید.
  • تمام اطلاعات مالی شما بر روی گوشی شما ذخیره می شود و هیچ اطلاعات مالی از شما بر روی سرور های ما ذخیره نمی شود.(آفلاین)
    -بدلیل محرمانگی اطلاعات ، اطلاعات مالی شما فقط در گوشی شما ذخیره می شود. لذا در پشتیبان گیری و انتقال اطلاعات حسابداری خود به خارج از گوشی کوشا باشید تا در صورت بروز مشکل برای گوشی شما ، اطلاعات خود را حفظ نموده باشید.
  • در مقاطع زمانی معین (حداقل هفته‌ای یکبار) پشتیبان گیری انجام دهید و سپس با انتخاب گزینه ارسال آنرا به ایمیل یا تلگرام خود ارسال کنید. اطلاعات بیشتر : www.mahakwallet.ir

توجه : برای ارتباط با پشتیبانی به دو روش زیر می توانید اقدام نمایید : 1- در صورتی که نرم افزار را فعالسازی نموده اید از قسمت تنظیمات نرم افزار گزینه "ارتباط با پشتیبانی محک " را انتخاب نمایید و ازین طریق مشکل یا پیشنهاد خود را با تیم پشتیبانی کیف پول مطرح نمایید. 2- در صورتی که هنوز از نسخه ی رایگان کیف پول استفاده می کنید می توانید مشکل یا پیشنهاد خود را از طریق ایمیل MahakWalletApp@Gmail ارسال نمایید.

نرم افزار حسابداری کیف پول محک توسط شرکت مشاور نرم افزار محک پشتیبانی و به‌روزرسانی می شود.
محک ارائه دهنده نرم افزارهای مالی و حسابداری ( حسابداری شخصی ، فروشگاهی ، تولیدی ، خدماتی ) . برای مشاهده سایر محصولات شرکت محک بر روی لینک زیر کلیک کنید: http://yon.ir/3yjBP

logo-samandehi